Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bądźmy widoczni i żyjmy. Blaskowisko 2021 na stadionie w Rydułtowach

Facebook Twitter

„Dobrze Cię widzieć” to hasło przewodnie eventu charytatywnego Blaskowisko 2021, które odbędzie się w sobotę, 18 września na stadionie w Rydułtowach. Wydarzenie obfitujące w koncerty, akcję krwiodawstwa, Motoserce i inne atrakcje towarzyszące będzie promować ideę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

mat. prasowe

Podczas eventu zostaną rozdane odblaski lokalnej społeczności. Pomysł na Blaskowisko 2021 zrodził się po tragicznym wypadku drogowym z października 2020 roku, kiedy to na przejściu dla pieszych w Rydułtowach zginęła ukochana mama głównych organizatorów: Danuty i Wojciecha Śmiejów.

Impreza startuje już o godz. 10.00. Rozpocznie ją Motoserce i pokaz mody motocyklowej oraz zbiórka krwi. Nie zabraknie też dmuchańców dla dzieci, kącika malowania twarzy, czy inscenizacji wypadku i pokazu pierwszej pomocy. W planach jest również oczywiście parada motocyklistów i występ zespołu Acoustic.

Od godz. 16.00 rozpoczną się koncerty artystów. Wystąpią: Sabina Szewczyk (uczestniczka tegorocznego koncertu Debiuty na Festiwalu w Opolu), Konstelacje (krakowska grupa nagrodzona m.in. podczas Festiwalu Bazuna oraz im. Wojciecha Bellona w Busko-Zdroju), Patrick The Pan (wszechstronny artysta mający na koncie nagrania z Dawidem Podsiadło, występy na Open’er Festival i na Męskim Graniu) oraz Sonbird (żywiecka grupa).

To jednak nie wszystko…

Na wszystkich odwiedzających stadion w Rydułtowach będzie czekać jeszcze mobilna odblaskownia, gdzie będzie można doświadczyć znaczenia odblasków. W programie przewidziano także pokaz taneczny grupy Dżepetto.

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj