Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bieg Ogniowy. W Żorach z pochodniami pobiegnie 700 osób

Facebook Twitter

Pobiegną w blasku pochodni. Z okazji Święta Ogniowego w Żorach przygotowano Żorski Bieg Ogniowy. W tym roku znów- po pandemicznych obostrzeniach- będzie mogło wystartować 700 zawodników.

Są jeszcze wolne miejsca, do tej pory zapisało się nieco ponad 500 osób, a zapisy trwają do 24 kwietnia. 5 kilometrowa trasa wiedzie uliczkami miasta, start 11 maja o godzinie 22.30 z ulicy Męczenników Oświęcimskich.

Przed imprezą przygotowano treningi, w każdy wtorek, także dzisiaj (12.04.) o godzinie 18.30, zbiórka na boisku szkolnym przy SP 3 (ul. Klimka).

Zgłoszenia oraz wpłaty przyjmowane są wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem strony operatora biegu www.datasport.pl do 24 kwietnia 2022 r. do godziny 15.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz Grupa Biegowa HRmax Żory, która zaprasza na wspólne treningi nową trasą IX Żorskiego Biegu Ogniowego. Treningi będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 18.30, zbiórka na boisku szkolnym przy SP 3 (ul. Klimka).

Szczegóły oraz bieżące informacje można znaleźć na stronie www.mosir.zory.pl oraz na Facebooku.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj