Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Brawo pani Ewa. Mieszkanka Żor oddała znaleziony portfel

Facebook Twitter

Dzięki pani Ewie, 71- latek z Żor odzyskał dokumenty i ponad 20 tysięcy złotych. Policja w Żorach dziękuje mieszkance, która oddała portfel z duża sumą pieniędzy. Pani Ewa znalazła saszetkę i gdy nie udało jej się dotrzeć do właściciela na własną rękę, oddała ją policji.

fot.zory.policja.gov.pl

W czwartek (23.09.) 71-letni mieszkaniec Żor złożył zawiadomienie o zgubie. Saszetkę z dokumentami i pieniędzmi utracił w niewyjaśnionych okolicznościach. Miał sporo szczęścia.

Na tę okoliczność Komendant Miejski Policji w Żorach wręczył uczciwej znalazczyni dyplom wraz z gratulacjami za wzorową postawę obywatelską. Podziękował też mieszkance Żor za uczciwość podkreślając, że każdy obywatel, który znajdzie się w podobnej sytuacji powinien brać z niej przykład.

fot.stevepb/ pixabay.com

Podobna sytuacja miała miejsce w Jastrzębiu. W niedzielę (26.09.) nad ranem 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju na ul. Arki Bożka znalazł portfel. Wewnątrz znajdowały się pieniądze oraz dokumenty, których prawdopodobnie właścicielem jest 34-letni mieszkaniec naszego miasta.

Mężczyzna po krótkiej obserwacji dworca autobusowego nie napotkał żadnej osoby, do której mogłaby należeć zguba, więc wraz ze znaleziskiem udał się do budynku Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie przekazał go policjantom. Jak się okazało, w portfelu znajdowały się dowód osobisty oraz pieniądze w kwocie kilkuset złotych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj