Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany kierowca w Radlinie zatrzymany dzięki reakcji świadków

Facebook Twitter

Dzięki szybkiej reakcji świadków policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę w Radlinie. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.

5 nietrzeźwych kierowców w powiecie wodzisławskim Policjanci z Jastrzębia zatrzymali pijanego kierowcę

Kompletnie pijany przyjechał do sklepu. Zareagowali świadkowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie otrzymali dwa zgłoszenia o kierującym volkwagenem, który porusza się ul. Kominka w Radlinie i prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Dzięki szybkiej reakcji świadków i przekazaniu służbom szczegółowych informacji policjanci bardzo szybko zatrzymali wskazany pojazd do kontroli.

Radlińscy mundurowi sprawdzili stan kierującego alkomatem i okazało się, że 30-letni mieszkaniec Radlina miał w swoim organizmie ponad 3 promile. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz odpowie za kierowanie samochodem, znajdując się w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

Wodzisławska Policja przypomina, że nietrzeźwi kierujący są najczęściej sprawcami najtragiczniejszych w skutkach zdarzeń drogowych. Tym razem zdecydowana i właściwa reakcja świadków doprowadziła do wyeliminowania z drogi skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcy, który pijany zdecydował się wsiąść za kółko.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024