Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Co słychać w JKH GKS Jastrzębie? Sprawdziliśmy

Facebook Twitter

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zakończyli teraz wiosenny cykl przygotowań do nowego sezonu. Co słychać w zespole? Czy są jakieś zmiany w składzie?

fot.jkh.pl

Drużyna bardzo intensywnie przepracowała tę część przygotowań, trenując między innymi na lodowisku w Ostrawie.

Przez cały okres przygotowawczy chłopcy wykonali kawał dobrej roboty

– stwierdził II trener zespołu Rafał Bernacki, który podkreśla, że najważniejsze jest to, że zawodników ominęły jakiekolwiek urazy i kontuzje.

Dobra informacja dla fanów zespołu jest taka, że kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył jeden z filarów obrony, Łotysz Eriks Sevcenko. Do Jastrzębia trafił także jego rodak Frenks Razgals. Pochodzący z Rygi zawodnik podpisał roczny kontrakt z JKH GKS-em. Razgals to wielokrotny reprezentant Łotwy, zarówno w ekipach młodzieżowych, jak i drużynie seniorskiej. Kibice mieli okazję oglądać go w akcji w kwietniowym meczu przeciw Polsce w Katowicach, gdzie zaliczył asystę przy honorowym golu dla Łotyszy. Był także najskuteczniejszym zawodnikiem niedawnego Turnieju o Puchar Trójmorza, w którym zdobył pięć bramek i asystował przy pięciu kolejnych.

A hokeiści mistrza Polski udają się teraz na zasłużone urlopy. Pod koniec miesiąca wrócą do treningów i rozpoczną gry sparingowe.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj