Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie w czwartek gra z outsiderem ligi

Facebook Twitter

Wyjątkowo w czwartek (dzisiaj) swój mecz rozegra zespół JKH GKS Jastrzębie. Do Jastrzębia przyjeżdża drużyna z Sanoka.

JKH GKS Jastrzębie

Wyjątkowo w czwartek (01.02) czyli dzisiaj, a nie w piątek swój mecz rozegrają hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Dziś zmierzą się na własnym lodzie z zespołem zamykającym tabelę Tauron Hokej Ligi, Marmą Ciarko STS Sanok.

W meczu jastrzębianie będą chcieli potwierdzić wysoką formę. Przypomnijmy, że z ostatnich 10  ligowych spotkań JKH GKS wygrał 9. W dotychczasowych meczach tego sezonu przeciwko drużynie z Sanoka jastrzębianie zwyciężali 3 razy, ale raz, nieoczekiwanie ulegli rywalowi na Jastorze 0:1. Wprawdzie wzięli srogi rewanż na lodowisku w Sanoku wygrywając 10:5, jednak teraz będą chcieli zrehabilitować się także przed własną publicznością.

Hokeiści z Jastrzębia potrzebują kolejnych wygranych bo wciąż walczą o poprawienie czwartej lokaty w tabeli przed play-offami. I jeszcze ciekawostki: dzisiejsze spotkanie będzie meczem numer 500 w barwach JKH GKS-u dla kapitana zespołu Macieja Urbanowicza. A do jastrzębskiego zespołu przed decydującą fazą rozgrywek dołączył jeszcze jeden zawodnik, to 25-letni kanadyjski obrońca Conor MacEachern, który występował do tej pory w… Marmie Ciarko STS Sanok. Dziś zagra przeciwko swoim byłym kolegom. Początek meczu na Jastorze o 18.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024