Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy pośrednik nieruchomości to złodziej? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Zastanawiasz się nad kupnem lub sprzedażą nieruchomości, ale obawiasz się, że pośrednik cię oszuka? Jak w każdej branży są fachowcy, ale i tacy, którym zależy mniej, dlatego, warto jest skorzystać z wiedzy i doświadczenia zaufanych agentów. Oni w naszym imieniu wszystkim się zajmą i poprowadzą cały proces tak, żebyśmy zyskali jak najwięcej.

Spotkaliśmy się z Anną Strzelczyk, licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i brokerem nieruchomości z tytułem mistrza, właścicielką biura nieruchomości „D.S. Plus Nieruchomości”, zdobywcą „Orła Nieruchomości” w 2021 roku, a także współzałożycielką i prezesem start up’u iKuku.pl.

Radio 90: Przypomnijmy, dlaczego nam jest potrzebny pośrednik nieruchomości?

Anna Strzelczyk: Dlatego, żebyśmy mieli więcej czasu na swoje sprawy. Dziś mamy coraz mniej czasu, do nieruchomości na prezentację trzeba dojeżdżać, z potencjalnymi klientami trzeba rozmawiać- to wszystko trwa. Po drugie, ja załatwiam wszystkie formalności, dokumenty, tzw. papierologię. To jest duże ułatwienie dla klienta. Kolejnym ważnym argumentem jest to, że my się po prostu na tym znamy i potrafimy doradzić. Nieruchomość jest nieruchomości nierówna i trzeba mieć odpowiednią wiedzę, żeby poprowadzić daną sprawę jak najlepiej.

Radio 90: Wśród niektórych krąży nadal mit, że pośrednik to złodziej.

Anna Strzelczyk: Faktycznie tak jest, nagrałam nawet podcast na ten temat, gdzie przedstawiam to zagadnienie swoimi oczami i próbuję znaleźć odpowiedź, dlaczego ktoś tak uważa. Większość ludzi tak uważa, bo tak im jest chyba łatwiej. Uważają, że jak napiszą „sprzedam/kupię bez pośredników” to ogłoszenie będzie bardziej wiarygodne, a to nieprawda. Prawdą te jest to, że jest sporo osób, którzy mają złe doświadczenia z pośrednikami nieruchomości.

Posłuchaj dalszej części rozmowy:

Radio 90: Korzystanie z usług pośrednika nieruchomości jest po prostu wygodne.

Anna Strzelczyk: No właśnie, ja daję swój czas, aby mój klient w tym czasie mógł zając się czymś innym, czym tylko chce. Dziś najcenniejszy jest nasz czas, ludzie pędzą i każdemu go brakuje.

Posłuchaj dalszej części rozmowy:

Radio 90: Dlaczego jest ważne, żeby trafić na kompetentnego pośrednika?

Anna Strzelczyk: To jest tak jak z wyborem dobrego budowlańca. Często to są nasze życiowe transakcje. Często też ludzie po prostu nie wiedzą jak się poruszać po rynku wynajmu, dobry pośrednik ma taką wiedzę, doradzi i wskaże, co w danej sytuacji należy zrobić. My tę pracę wykonujemy za naszych klientów. Podam przykład z firmą Tauron. Żeby przepisać daną umowę, najbliższy dzisiaj termin do 28 grudnia, nie ma wcześniejszych terminów. Ja się też tym zajmuję i moi klienci nie tracą na to czasu.

Anna Strzelczyk od ponad 15 lat pracuje w branży nieruchomości, prowadzi jednoosobowe biuro nieruchomości D.S Plus Nieruchomości Anna Strzelczyk specjalizuje się w trudnych i zawiłych sytuacjach związanych ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Pomaga rozwiązywać kłopoty z komornikami, szuka takich rozwiązań, aby klient mógł wyjść z długów czy zmienić plany mieszkaniowe. Przeprowadza zawiłe i skomplikowane transakcje również takie, gdzie są liczni spadkobiercy. Ma w tym duże doświadczenie. Posiada liczne zaświadczenia o ukończonych kursach, warsztatach i webinary on-line. Zrobiła Brokera nieruchomości w najwyższym stopniu, posiada licencje pośrednika nieruchomości i od wielu lat była wieloletnim członkiem stowarzyszenia SPON. Jest także zaprzyjaźniona z kilkoma innymi stowarzyszeniami w całej Polsce. Ma na swoim koncie ukończenie kursu Mediatora Sądowego i wpis na listę do Okręgowego Sądu w Bielsku-Białej i Gliwicach.

Zobacz wpis Anny Strzelczyk na Instagramie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Strzelczyk (@anna.strzelczyk.12)

Radio 90: Od czego trzeba zacząć, by rozpocząć z Tobą współpracę?

Anna Strzelczyk: Wystarczy napisać lub zadzwonić.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Anna Strzelczyk: Dziękuję i zapraszam do wspólnego spełniania marzeń.

Adres:

  • 44-240 Żory
  • Ul. Bałdyka 3

Email: biuro@nieruchomoscidsplus.pl anna@nieruchomoscidsplus.pl

  • Telefon stacjonarny: 32 30 88 555
  • Telefon komórkowy Anna: 535 539 444

Dojazd:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj