Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

DKF Ekran zaprasza. Sprawdź repertuar na luty

Facebook Twitter

Najlepszy pomysł na dobry początek tygodnia to wizyta w kinie. DKF Ekran w Rybniku zaprasza w każdy poniedziałek na godzinę 19.00. Sprawdź, co przygotowano w lutowym harmonogramie.

  • 3.02., poniedziałek, godz. 19.00

POWTÓRNIE NARODZONY

prod. Hiszpania, Włochy 2012 r., dramat, czas 127 min.
reżyseria: Sergio Castellitto
obsada: Penélope Cruz, Emile Hirsch, Adnan Hasković, Saadet Aksoy

Miłosna epopeja rozegrana na tle dramatycznych wydarzeń w Sarajewie. Jest tu wojna i pokój, jest miłość i śmierć, jest podróż przez czasy i miejsca, jest też w końcu zagadka z przeszłości. Rok 1984, Sarajewo. Gemma (Penelope Cruz) jest studentką, zaś Diego (Emile Hirsch) bardzo przystojnym amerykańskim fotografem. Para spotyka się przypadkiem i zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek bardzo szybko przeradza się w płomienny romans…

  • 10.02., poniedziałek, godz. 19.00

NA GŁĘBINIE

prod. Islandia 2013 r., dramat, czas 93 min.
reżyseria: Baltasar Kormákur
obsada: Ólafur Darri Ólafsson, Jóhann G. Jóhannsson, Stefán Hallur Stefánsson

Historia oparta na faktach. Rybacy próbują przetrwać w mroźnym oceanie po tym, jak ich łódź wywróciła się przy południowym wybrzeżu Islandii. Na morzu ich kuter wywraca się i idzie na dno, pozostawiając grupę mężczyzn w lodowatej wodzie. Bez możliwości odpoczynku czy komunikacji z lądem rozbitkowie starają się uratować, płynąc w stronę brzegu wpław. Mroźny ocean staje się miejscem próby ich sił oraz charakteru.

  • 17.02., poniedziałek, godz. 19.00

DZIEWCZYNA Z SZAFY

prod. Polska 2012 r., dramat, komedia, czas 90 min.
reżyseria: Bodo Kox
obsada: Wojciech Mecwaldowski, Piotr Głowacki, Magdalena Różańska, Eryk Lubos

Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego – Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (wychwalany przez krytykę za rolę w „80 milionach” Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (wirtuoz polskiej komedii Wojciech Mecwaldowski w zaskakującej kreacji na miarę Dustina Hoffmana w „Rain Manie”) .

  • 24.02., poniedziałek, godz. 19.00

CALL GIRL

prod. Finlandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja 2013 r., dramat, czas 90 min.
reżyseria: Mikael Marcimain
obsada: Sofia Karemyr, Simon J. Berger, Josefin Asplund, Pernilla August, Anders Beckman

Sztokholm, rok 1976. Pewna nastoletnia prostytutka jest świadkiem w śledztwie, które ma doprowadzić do przewrotu na szczytach władzy. Za fasadą opiekuńczego państwa, kwitnie seksbiznes. W nocnych klubach i pokojach hotelowych, politycy korzystają z usług nieletnich prostytutek. Film tylko wyświetlany w Sieci Kin Studyjnych.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków miasta Rybnik.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj