Druga wygrana piłkarzy Energetyka ROW-u Rybnik

Po zwycięstwie u siebie nad Górnikiem Łęczna, tym razem rybniczanie wywalczyli komplet punktów na wyjeździe. W minioną sobotę (05.10.) ROW wygrał 2:0 z Arką Gdynia. Decydujące bramki padły w drugiej części meczu. W 68. minucie gola zdobył kapitan rybniczan, Kamil Kostecki.

4 minuty później rzut wolny wykorzystał Daniel Feruga. Zespół trenera Ryszarda Wieczorka ma na koncie 13 punktów i zajmuje 12-te miejsce w tabeli pierwszej ligi. W kolejnym meczu o zdobycz punktową będzie niezwykle trudno. ROW zagra bowiem na wyjeździe z liderem GKS-em Bełchatów.

Arka Gdynia – KS Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:0)

Bramki:
68’ Kamil Kostecki (ROW)
72’ Daniel Feruga (ROW)
żółte kartki: 51’ Staniczek, 70’ Grolik (ROW), 74’ Rzuchowski (Arka)