Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Duze zainteresowaniem kartami PSZOK w Radlinie

Facebook Twitter

Duże zainteresowanie mieszkańców kartami PSZOK w Radlinie. Jak już wiecie z naszych serwisów, od początku roku mieszkaniec miasta chcący oddać odpady, musi legitymować się taką kartą.

pszok w radlinie
fot. FB/Miasto Radlin

Karta PSZOK w Radlinie cieszy się zainteresowaniem mieszkańców

Nie potrzeba pokazywać przelewów za odpady czy innych dokumentów. Aby oddać śmieci wystarczy karta PSZOK. To znacznie ułatwia i skraca czas w tym miejscu. Od nowego roku mieszkańcy Radlina pokazują plastikowy dokument i mogą oddać odpady.

Władysława Rduch: Jest bardzo duże zainteresowanie.

Radio 90: Ale nie trzeba się śpieszyć. W każdym momencie można podejść, odebrać.

Władysława Rduch: Oczywiście, tym bardziej, że teraz od nowego roku już w samym szoku też jest taka możliwość, żeby kartę odebrać. I nie musi to być specjalna wizyta w celu odebrania karty. Jeżeli jest potrzeba, żeby coś do PSZOKu, jakiś odpad dowieźć przy pierwszej wizycie również taką kartę można po prostu odebrać. To jest podobna karta jak do bankomatu. W zasadzie nie ma na niej żadnych danych personalnych. Jest specjalny kod przyporządkowany. Każda karta jest z odpowiednią nieruchomością powiązana

– wyjaśnia Władysława Rduch, kierownik referatu ekologii radlińskiego magistratu.

PSZOK w Radlinie ma swoje karty, mówi Władysława Rduch

W Radlinie mówią też o uszczelnianiu systemu odbioru odpadów. Bo dzięki temu w bazie zapisują się wszystkie wizyty i waga pozostawionych śmieci.

Karty można odbierać na PSZOK, ale i w radlińskim magistracie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj