Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzień Kobiet z MOSiR-em: Podchody w rajtuzach

Facebook Twitter

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Choć tym razem panie nie będą mogły spotkać się na Stadionie Miejskim w Rybniku, by wspólnie pobiec w Biegu w Rajtuzach, to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje inną formę zabawy. To podchody w rajtuzach.

Trzeba się zgłosić, by otrzymać mapę z trasą, do pokonania są 4 kilometry, a po drodze do wykonania zadania niespodzianki. Bawić można się od 5 do 8 marca, wtedy finał. Zapisy do wtorku (02.03.). W podchodach można brać udział w gronie przyjaciółek, a wyznaczoną drogę pokonać pieszo, spacerem, biegiem lub rowerem. Warto poszukać w szafie kolorowych rajstop lub getrów, by było jak najbardziej wiosennie i radośnie.

Zabawa będzie polegała na pokonaniu około 4 km trasy (pieszo, spacerkiem, biegiem lub rowerem) oraz na odnajdywaniu kodów QR, w których zaszyfrowane będą zadania dla uczestniczek.

Trasa z zadaniami rozpoczyna się w okolicach Stadionu Miejskiego i dostępna będzie od 5 marca 2021 roku (piątek) od godziny 12:00 do 8 marca 2021 r. (poniedziałek) do godziny 15:00.

Rywalizacja w następujących kategoriach:

  • SUPER MISS – drobne nagrody rzeczowe za miejsca I – III (najwyższa suma punktów za odnalezione kody QR + zadania na trasie + najatrakcyjniejszy strój).
  • MISS QUIZ- drobne nagrody rzeczowe za miejsca I – III (najwyższa punktacja za zadania na trasie).
  • MISS W RAJTUZACH – drobne nagrody rzeczowe za miejsca I – III (najatrakcyjniejszy strój).

Każda uczestniczka, która dotrze do mety otrzyma drobny upominek – szczegóły w ostatnim kodzie QR. Finał imprezy 8 marca 2021 roku – szczegóły w ostatnim kodzie QR na trasie (kod QR METY).

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem elektronicznego formularza do 2 marca (wtorek).

Link do zapisów: TUTAJ.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021