Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Elektryk Hurt- największy wybór materiałów elektroinstalacyjnych i oświetleniowych [materiał partnera]

Facebook Twitter

Szukasz odpowiedniego miejsca z szerokim wyborem materiałów elektroinstalacyjnych, oświetleniowych, alarmowych i fotowoltaicznych? Firma Elektryk-Hurt z punktami sprzedażowymi w Wodzisławiu Śląskim i Jastrzębiu-Zdroju zapraszają na zakupy. Dodatkowo zachęcają do uczestnictwa w "Elektroklubie". Dlaczego warto być ich klientami?

Fot. elektrykhurt.pl

Firma Elektryk Hurt działa w branży elektrycznej od 33 lat. Niedawno zmieniła lokalizację i zaprasza wszystkich klientów do nowej siedziby przy ulicy Brackiej 1 w Wodzisławiu Śląskim.

Znacznie poszerzyliśmy asortyment i powiększyliśmy stan magazynowy. Mamy dużą, przestronną salę sprzedaży. Warta uwagi jest przygotowana dla naszych klientów szeroka ekspozycja gniazdek i przełączników. To jedna z największych ekspozycji tego typu w województwie śląskim

-dowiadujemy się w siedzibie Elektryk Hurt w Wodzisławiu Śląskim.

Cechuje nas to, że bazujemy na polskich produktach, a także sprowadzamy asortyment z krajów zachodnich. To powoduje, że nasz asortyment jest dobrej jakości i daje naszym klientom gwarancję bezawaryjnego działania na lata

-dodają doradcy klienta w Elektryk Hurt.

Fot. elektrykhurt.pl

W ofercie hurtowni Elektryk Hurt znajdziemy m. in. gniazdka i przełączniki firm: Schneider, Ospel, Karlik, Kontakt-Simon, Hager-Berker. To firmy, które istnieją od wielu lat, proponując wysokiej jakości produkty. Ponadto znajdziemy oświetlenie, aparaturę modułową, kable, przewody, osprzęt odgromowy czy systemy alarmowe. Wachlarz asortymentu produktów elektrycznych jest bardzo duży i może obsłużyć każdą inwestycję. Co ważne, większość asortymentu dostępnych jest od ręki. Jeżeli nawet czegoś nie ma na stanie, sprowadzane jest to w przeciągu 24 albo 48 godzin.

 

Firma rozwija się też o kolejne branże. To fotowoltaika z towarem dostępnym praktycznie od ręki. W planach jest rozbudowa firmy o asortyment z zakresu pomp ciepła i rekuperacji. W najbliższym czasie ma zamiar wprowadzić system, dzięki któremu ich stali klienci będą mieli możliwość odbioru towaru 24h.

Zostań członkiem „Elektroklubu”

„Elektroklub” do program lojalnościowy skierowany do instalatorów i firm zaopatrujących się w materiały elektryczne w hurtowniach które są uczestnikami programu, jednym z nich jest Elektryk Hurt- jako jedyna w powiecie wodzisławskim i jastrzębskim.

Program nie wymaga żadnego zaangażowania ze strony klienta, wystarczy w „Elektryku” kupić produkty udziałowców „Elektroklubu” a system sam wyciągnie odpowiednie dane i naliczy punkty każdemu klientowi zapisanemu do programu. Jeśli klient już zapisał się do programu w innej hurtowni, nie stanowi to problemu jeśli kupi towar w „Elektryk Hurcie” to punkty też mu się automatycznie naliczą.

Producentami, którzy biorą udział w programie „Elektroklubie” są:

Philips Lighting

Signify (Philips) jest światowym liderem oświetlenia dla profesjonalistów i konsumentów, także w dziedzinie oświetlenia dla Internetu Rzeczy. Produkty marki Philips, zintegrowane systemy oświetleniowe Interact, a także usługi bazujące na zebranych danych, dostarczają wartości biznesowej i odmieniają życie w domach, budynkach i miejscach publicznych. W 2018 r. Philips Lighting odnotował sprzedaż na poziomie 6,4 miliarda euro. Firma zatrudnia około 29 000 pracowników w 70 krajach.

Schneider Electric

Schneider Electric jest międzynarodowym liderem w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji. Produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączy najlepsze na świecie technologie energetyczne, rozwiązania automatyki w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu.

We współpracy z partnerami oferuje projekty oparte na szerokiej gamie rozwiązań, m.in. automatykę budynkową, w tym KNX i BMS, systemy zarządzania budynkiem, rozdział energii, automatykę przemysłową, osprzęt elektroinstalacyjny i zarządzanie energią. Proponuje rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, centrów kongresowych, kulturalnych i sportowych, obiektów edukacyjnych i służby zdrowia, centrów przetwarzania danych, przemysłu i energetyki, stoczni i statków, transportu oraz infrastruktury wodno-ściekowej.

NKT Cables

Firma NKT jest międzynarodowym, wiodącym dostawcą produktów dla sektora elektroenergetycznego. Projektuje, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości przewody, kable, akcesoria oraz rozwiązania przeznaczone dla infrastruktury elektroenergetycznej oraz budownictwa. Dostarcza klientom zaawansowane technologicznie i zrównoważone produkty, usługi oraz rozwiązania.

NKT S.A. w Polsce posiada zakład produkcyjny zlokalizowany w Warszowicach w województwie śląskim. Firma zajmuje się produkcją przewodów instalacyjnych oraz kabli energetycznych do 1 kV oraz sprzedażą szerokiego asortymentu całej grupy NKT, w szczególności kabli średniego i wysokiego napięcia. NKT na terenie Polski zatrudnia około 250 pracowników.

Firma jest liderem w produkcji przewodów instalacyjnych, stworzyła swoją własną markę dla przewodów instalacyjnych NKT instal. Przewody te z uwagi na swoje bardzo dobre właściwości instalacyjne są bardzo cenione przez klientów i zdobyły już ugruntowaną pozycję na rynku polskim co znalazło odzwierciedlenie w zdobytych licznych nagrodach.

Więcej na http://elektrykhurt.pl. Elektryk Hurt w mediach społecznościowych TUTAJ.

Kontakt

Centrala Wodzisław Śląski

 • ul. Bracka 1
 • 44-300 Wodzisław Śląski
 • tel. 032 455 48 73
 • gsm: 601 879 092
 • e-mail: wodzislaw@elektrykhurt.pl

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 17:00
 • Sobota: 8:00 – 13:00

Oddział Jastrzębie Zdrój

 • ul. Mazowiecka 8
 • 44-335 Jastrzębie Zdrój
 • gsm: 885 855 002
 • e-mail: jastrzebie@elektrykhurt.pl

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 17:00
 • Soboty: 8:00 – 13:00

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022