Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wystąpią członkowie sekcji akrobatyki tanecznej

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Akrobreak we wtorek (22.06.) na godz. 17.00. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

fot.Facebook/Akrobreak

„Akrobreak”

To zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym i break dance’m. Prowadzone są w trzech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard i masters.

Cieszę się, że po raz pierwszy w Wodzisławskim Centrum Kultury możemy przed publicznością zaprezentować efekty naszej ciężkiej pracy. Jestem niezwykle dumny ze wszystkich moich tancerzy. W niedługim czasie osiągnęli już bardzo dobry poziom, o czym będzie się można przekonać już pod koniec czerwca

– mówi Marcin Kost, trener Akrobreak.

Akrobreak to jedna z najmłodszych sekcji w naszym Amatorskim Ruchu Artystycznym. Propozycja zajęć spotkała się od razu z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ich znakomity poziom i efekty całorocznej pracy. Zapraszam serdecznie na Galę Akrobreak

– mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK

Bilety na Galę Akrobreak dostępne na stronie WCK. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 marca 2024