Dziki w Wodzisławiu panoszą się coraz bardziej. Niszczą ogródki, atakują mieszkańców [WIDEO]
Dziki rozpanoszyły się w dzielnicy Wodzisławia, Radlin II. Mieszkańcy kilku tamtejszych ulic od wielu miesięcy alarmują, że jest problem i proszą o interwencję.