Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gazeta Rybnicka. Do wzięcia w plenerze

Facebook Twitter

Ograniczenia związane z panującą epidemią, nie ominęły również nowego numeru Gazety Rybnickiej. To miesięcznik wydawany przez Urząd Miasta, jest za darmo. Zwykle dostępny w ośrodkach kultury, w siedzibach rad dzielnic, teraz pudła z napisem "Gazeta Rybnicka. Do wzięcia" stanęły w plenerze.

fot.W.Troszka/ rybnik.eu

Miejska gazeta ma duże grono czytelników przywiązanych do tradycyjnego, papierowego wydania. Gdzie zatem szukać nowego numeru?

Gazeta Rybnicka jak zwykle trafiła do rybnickich kościołów, które w ciągu tygodnia pozostają otwarte dla wiernych. Można ją też otrzymać przy wejściach do Urzędu Miasta Rybnika (ul. Bolesława Chrobrego 2) i siedziby redakcji od strony rynku (Rynek 12).

Na kartony z „GR” trafić można tym razem również w kilku punktach plenerowych m.in. na deptaku, przy wejściu do punktu informacji miejskiej „halo!Rybnik” (ul. Sobieskiego 20), na niektórych przystankach i w lokalnych sklepach.

fot.W.Troszka/ rybnik.eu

Do dzielnic część nakładu gazety trafi dzięki wsparciu radnych i działaczy dzielnicowych.

Tych wszystkich, którzy z ważnych powodów nie mogą pozostać w domu, a znajdą się w okolicach miejsc, gdzie wyłożona jest Gazeta Rybnicka, zachęcamy by przy okazji zabrać dodatkowe egzemplarze, dla sąsiadów, rodziny czy pozostających w domu seniorów.

fot.L.Tyl/ rybnik.eu

W wersji elektronicznej miesięcznik dostępny jest na stronie www.rybnik.eu.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj