Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Gratka dla amatorów Minecrafta

Facebook Twitter

Dziś (18.02.) o 16.30 w bibliotece w Rybniku spotkanie z Bartoszem i Jakubem Danowskimi, którzy przybliżają wirtualny świat Minecrafta – popularnej gry konstrukcyjnej. Spotkanie, i dla dzieci i lal rodziców, będzie połączone z warsztatami.

Jak czytamy w zaproszeniu: „Minecraft to niezależna gra komputerowa, która mimo stosunkowo ubogiej szaty graficznej przebojem wdarła się na rynek i w bardzo krótkim czasie podbiła serca milinów użytkowników komputerów, smartfonów i konsol.” I jeszcze jedna ważna informacja: wstęp jest wolny.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku zaprasza na spotkanie i warsztaty z autorami książki „Minecraft. Crafting, czary i świetna zabawa”.

18 lutego o godz. 16:30 Bartosz i Jakub Danowscy przybliżają wirtualny świat Minecrafta – popularnej gry konstrukcyjnej. Spotkanie będzie wzbogacone warsztatami, adresowane jest do dzieci i rodziców, odbędzie się w Bibliotece Głównej przy ul. Szafranka 7.  Wstęp jest wolny.

Minecraft to niezależna gra komputerowa, która mimo stosunkowo ubogiej szaty graficznej przebojem wdarła się na rynek i w bardzo krótkim czasie podbiła serca milinów użytkowników komputerów, smartfonów i konsol. Minecraft zawdzięcza swoją popularność między innymi powszechnej dostępności na różnych platformach systemowych, najważniejszymi i najbardziej docenianymi jej cechami są ponadprzeciętna grywalność, niemal całkowity brak ograniczeń narzucanych przez środowisko oraz niesamowita elastyczność zabawy, którą bez trudu można odpowiednio dopasować do wieku, predyspozycji i preferencji gracza.

Książka „Minecraft. Crafting, czary i świetna zabawa” krok po kroku wprowadzi czytelnika w świat najpopularniejszej gry ostatnich lat, przedstawiając sposoby prowadzenia rozgrywki, od podstaw ucząc budowania własnego świata, przedstawiając przydatne skróty i wskazówki oraz doradzając, jak rozbudować środowisko za pomocą modyfikacji, skórek i zasobów. Lektura pomoże rozwinąć umiejętności, zdobyć niezbędne doświadczenie i zaangażować się w zaawansowane rozgrywki z innymi użytkownikami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj