Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Groźny pożar w Skoczowie i inne interwencje strażaków w regionie

Facebook Twitter

Dziś (25.09.) nad ranem, po godzinie 4.00 strażacy zostali poinformowani, że na ulicy Bielskiej pali się sklep. Na miejscu okazało się, że w budynku płonie konstrukcja dachu i znajdujące się pomieszczenia kilku firm, do sklepu na dole płomienie nie dotarły. Z ogniem walczyło 13 strażackich zastępów.

Pożar został już ugaszony, na miejscu cały czas pracują strażacy którzy wynoszą spalone wyposażenie na zewnątrz. Przyczyna pojawienia się ognia nie została na razie ustalona, nie szacowano także jeszcze strat, wiadomo jednak, że będą duże.

Pożar piecyka gazowego w jednym z mieszkań w Wodzisławiu. Strażacy zostali wezwani na osiedle Tysiąclecia wczoraj (24.09.) przed 21.00. Szybko ugasili płomienie, zakręcili dopływ gazu. Ogień zniszczyły część sufitu i podłogi oraz szafkę kuchenną. Przyczyną pożaru jak wstępnie ustalono była awaria urządzenia. Nikt z domowników nie ucierpiał.

Palący się garaż gasili wczoraj (24.09.) w Czyżowicach strażacy. Ogień zauważył po godzinie 19.00 właściciel posesji przy ulicy Polnej. W garażu stał zaparkowany należący do niego seat leon. Płomienie zniszczyły budynek oraz komorę silnika i przednią cześć samochodu. Pożar został ugaszony. jego przyczyna był prawdopodobnie zwarcie instalacji w komorze silnika.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj