Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Jak spędzacie wakacje? Odwiedziliśmy Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

Facebook Twitter

Aktywnie, z pożytkiem oraz w pracy. Tak spędza wakacje nieco starsza młodzież z Raciborza. Odwiedziliśmy tamtejszy Dom Kultury, gdzie właśnie trwały próby zespołu Miraż.

Co usłyszeliśmy od młodych wokalistów?

W okresie wakacyjnym zajęcia wokalne zespołu miraż odbywają się regularnie:

Każdy na pewno ze swoimi rodzinami, z tych młodych ludzi ma swoje plany. Są wakacje, pracujemy, wykorzystujemy ten czas na to, żebyśmy mogli pracować z naszymi wychowankami, z którymi pracujemy w przeciągu całego roku szkolnego. Oczywiście jest to taka oferta dla tych, którzy pozostają na miejscu, którzy mogą przychodzić na zajęcia. Ja się cieszę, że moi wychowankowie nie mają mnie jeszcze dość po roku, że przychodzą na zajęcia.

– mówi Elżbieta Biskup nauczycielka kół wokalnych w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, dodaje, że w okresie wakacyjnym także można zapisać się na lekcję śpiewu:

Tych wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w zajęciach, zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie do uczestnictwa w kołach zainteresowań naszej placówki z dniem 1 września. Oczywiście nie blokujemy nikogo w przeciągu wakacji czy czasu feryjnego. Już w sierpniu dojdą kolejne osoby, więc myślę, że to jest idealny czas na to, żeby się wdrożyć i od 1 września być już rozśpiewanym. 

10 sierpnia na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbędzie się koncert wychowanków tamtejszego Młodzieżowego Domu Kultury. Wystąpią m.in. laureaci czołowych miejsc najważniejszych konkursów wokalnych dla młodzieży w Polsce. Początek koncertu o godz. 17:00.

Kolejny koncert z cyklu „Piosenki na zamku czar…” zaplanowano na 25 sierpnia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj