Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przy szpitalu tymczasowym w Katowicach

Facebook Twitter

Zmiana w organizacji ruchu w rejonie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie rozpoczyna działanie szpital tymczasowy. Jeśli planujecie wyjazd w ten rejon, zapoznajcie się z wprowadzonymi zmianami i stosujcie się do obwiązujących w tym rejonie znaków drogowych.

Fot. Free-Photos / pixabay.com

Czasowa zmiana organizacji ruchu w tym rejonie:

Wprowadzono zakaz zatrzymywania na ulicy Olimpijskiej na odcinku od alei Roździeńskiego do ulicy Skrzypka, za wyjątkiem miejsc wyznaczonych do parkowania; na wysokości ulicy Skrzypka obowiązuje nakaz jazdy w prawo. Ruch na odcinku ulicy Olimpijskiej od alei Korfantego do ulicy Ordona jest ruchem jednokierunkowym i ruch pojazdów odbywa się od alei Korfantego w kierunku ulicy Olimpijskiej.

Wyjazd z ulicy Ordona do ulicy Olimpijskiej może odbywać się tylko w lewo, poprzez ulice Olimpijska do ulicy nadgórników i alei Roździeńskiego. Na wysokości ulicy Ordona w kierunku alei Korfantego na odcinku ulicy Olimpijskiej obowiązuje zakaz wjazdu dla pojazdów, który nie dotyczy służb miejskich i pojazdów dojeżdżających do szpitala.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj