Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kino na szczycie rusza w ten weekend w Ustroniu. Będą projekcje pod gwiazdami i z gwiazdami

Facebook Twitter

Kina otwarte można korzystać z kultury! Mamy dla was zapowiedź wyjątkowych projekcji filmowych. Kino pod gwiazdami i to w niezwykle osobliwym miejscu. Na szczycie góry! Już w ten weekend w Ustroniu rusza kino plenerowe.

kino plenerowe na szczycie Czantoria

Duży ekran z górską panoramą w tle, osobliwa atmosfera Poniwca, Małej Czantorii i ciekawe filmy. Jutro (5.06.) i w kolejne soboty wakacji na szczycie góry ciekawe propozycje filmowe. Jutro (5.06.) bardzo dobre kino – film „Wyspa tajemnic” z Leonardem DiCaprio w roli głównej. Mówi zarządca stacji Poniwiec Mała Czantoria:

Rafał Zimoch: To wydarzenie cykliczne, odbywające się w każdą sobotę czerwca, lipca i sierpnia przy górnej stacji kolei Poniwiec – Mała Czantoria w Ustroniu. Jest to najwyżej położone kino plenerowe w Beskidach, jak nie w całej Polsce, z panoramą Ustronia w tle. Wydarzenie zaczyna się o gdzo. 18.00 od tej godziny czynne są punkty gastronomiczne, rozłożone są leżaki, w tle leci piękna muzyka, oglądamy wtedy zachód słońca. Najpóźniej o godz. 21.00 zaczyna się projekcja filmu.

Wszystkie projekcje są darmowe. Jak zapowiada Zimoch, w te wakacje organizowanych będzie tutaj wiele wydarzeń sportowych, ale i kulturalnych.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj