Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kobeszko: Życiu poparzonego rowerzysty nie zagraża niebezpieczeństwo

Facebook Twitter

Życiu 39-letniego rowerzysty, na którego spadł wczoraj (05.04.) przewód średniego napięcia, nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedziała Radio 90 Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Jak już was informowaliśmy, w wielkanocny poniedziałek około godziny 14.00 podczas wichury drzewo zerwało linię energetyczną. Przewód średniego napięcia uderzył i poraził rowerzystę:

Rowerzysta został zabrany do szpitala w Rybniku. Obrażenia, jakich doznał to poparzenia trzeciego stopnia prawego ucha, prawej strony szyi, prawej ręki, klatki piersiowej i pleców. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce zostało wezwane pogotowie energetyczne celem wyłączenia zasilania, w celu umożliwienia ugaszenia pożaru ściółki, do którego doszło po zerwaniu się tego przewodu. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która dokonała oględzin miejsca zdarzenia.

-powiedziała Radio 90 Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku. Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Wielopolskiej. Z ogniem walczyli rybniccy strażacy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj