Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejne zmiany w związku z przebudową poradni przy szpitalu w Jastrzębiu- Zdroju

Facebook Twitter

Lekarz rodzinny oraz nocna i świąteczna opieka w innej części jastrzębskiego szpitala. Przypomnijmy: trwa remont w lecznicy, teraz przyszła pora na jego kolejny etap. W związku z tym Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej znajduje się teraz koło kaplicy szpitalnej. Z nocnej i świątecznej opieki- czyli z tzw. pogotowia - skorzystać można na Oddziale Rehabilitacyjnym, droga oznaczona jest strzałkami w kolorze zielonym.

www.wss2.pl

Oto szczegóły zmian:

– Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej znajduje się koło kaplicy szpitalnej, na I piętrze;

– Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki (tzw pogotowie) została przeniesiona na Oddział Rehabilitacyjny znajdujący się na I piętrze, pokój nr 104 i 106 (ten sam gabinet, w którym znajduje się poradnia chirurgiczna i neurochirurgiczna). Droga oznaczona będzie strzałkami w kolorze zielonym;

Lekarz dedykowany dzieciom pozostaje w dotychczasowym miejscu przy ul. Krasickiego.

Zakres prac remontowych obejmuje I piętro Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych oraz wewnętrzne patio niegdyś przeznaczone dla pacjentów, w przyszłości – zabudowane. W tej nowej strukturze swoje miejsce znajdzie poradnia podstawowej opieki zdrowotnej oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022