Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN pn. „Taniec jest O.K.”, który odbędzie się 20 czerwca, w niedzielę o 17:00 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.

fot pixabay.com

Rok ciężkiej pracy owocuje dla Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN nagrodami na wielu konkursach tanecznych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim a także międzynarodowym. Efekty tej pracy można zobaczyć podczas koncertu galowego formacji, na który Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprasza już w czerwcu.

Wystąpią grupy tancerzy w każdym przedziale wiekowym od dziecięcych, młodzieżowych po dorosłych. Zaprezentujemy nowe choreografie do nowej aranżacji muzycznej. Dużo tańca, dużo zabawy i artystyczne niespodzianki, czyli taneczna karuzela

– mówi Elżbieta Lasocka, instruktor i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN

Klub działa w WCK od ponad 35 lat. Formacja specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata. Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki oraz Julia Gawlik. Formacja jest corocznym pomysłodawcą i koordynatorem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych: Spin, Venus-Dancing Spin, Carmen, Back to dance, Szafir, Latino Dance.

Bilety dostępne na stronie TUTAJ. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj