Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs dla rodzin „Pawłowickie kolędowanie”

Facebook Twitter

Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach ogłasza konkurs „Pawłowickie kolędowanie”. Gmina zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd. Z nagrań nadesłanych na konkurs powstanie specjalny klip filmowy, który zostanie zaprezentowany 6 stycznia. Nagrania można wysyłać do 17 grudnia,

Fot. frstr \ pixabay.com

Zapraszamy mieszkańców gminy do wspólnego, rodzinnego śpiewania kolęd. Chcemy w ten sposób wywołać świąteczną atmosferę mimo, że w tym roku będziemy świętować inaczej niż zwykle

1. Zbierzcie zespół rodzinny. W składzie może być np. mama z dzieckiem, babcia czy dziadek z wnukami lub rodzeństwo. Ważne, aby przynajmniej jedna osoba w takim zespole była pełnoletnia.

2. Wybierzcie jeden utwór: kolędę lub piosenkę świąteczną w języku polskim.

3. Pobierzcie kartę zgłoszenia, tekst oraz podkład muzyczny do kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zamieszczone poniżej.

4. Zarejestrujcie na filmie Wasze wykonanie obu utworów. Ważne, aby kadr był ustawiony poziomo.

5. Film zamieśćcie na portalu YouTube lub dysku Google (koniecznie w formacie mp4).

6. Wypełnijcie kartę zgłoszenia, gdzie wszystkie osoby biorące udział w konkursie wyrażą zgodę na wykorzystanie swoich danych i wizerunku. Zgody dla osób niepełnoletnich muszą udzielić rodzice. Osoba pełnoletnia wpisana jako pierwsza będzie reprezentowała Wasz zespół, dlatego prosimy o podanie jej nr telefonu.

7. Wyślijcie na adres konkursy_gokpawlowice@o2.pl mail zatytułowany„Pawłowickie kolędowanie” i załączcie w nim link do filmu oraz skan lub zdjęcie wypisanej karty zgłoszenia.

8. Więcej szczegółów w regulaminie. Filmy można wysyłać do 17 grudnia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj