Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koper w Radiu 90 o krytyce nowego rozkładu jazdy: Każda uwaga jest dla nas cenna

Facebook Twitter

Po fali krytyki i uwag władze Rybnika przedłużają o miesiąc wprowadzenie nowego rozkładu jazdy komunikacji autobusowej. "Zmiany miały wejść 1 maja, a wejdą z początkiem czerwca i to nie wszystkie" - zapowiedział w porannej rozmowie w Radiu 90 Janusz Koper, zastępca prezydenta Rybnika.

Z porannym gościem rozmawiał Arkadiusz Żabka:

Nikt nie mówi, że zjadł wszystkie rozumy, nikt nie mówi, że ma pomysł na najlepsze rozwiązanie więc każda uwaga i ta pozytywna i ta negatywna dla osoby myślącej dalej możliwość wybrania czegoś po środku co będzie najlepsze. Jest to temat bardzo delikatny więc te informacje spłynęły w różnej formie do nas. Kazały na to spojrzeć jeszcze teraz z punktu widzenia odbiorcy tej usługi, czyli pasażerów chcemy przeanalizować większość tych uwag. Tych uwag spłynęło bardzo dużo w związku z powyższym z tego się cieszymy. Oczywiście były pozytywne i negatywne. Były też pozytywne, ale jeszcze wolano, żeby to wyglądało inaczej.

Przez najbliższy miesiąc urzędnicy mają analizować uwagi mieszkańców. Nowy rozkład jazdy ma być wprowadzany etapami:

Od 1 czerwca wejdą pierwsze zmiany. Oczywiście nie w takim dużym zakresie przynajmniej na ten moment jak to było zakładane. Postaramy się analizując te głosy, wybrać to co jest najlepsze i wprowadzić już. Nad innym będziemy się jeszcze zastanawiali, niektóre rzeczy będą wprowadzane później. To nie jest tak jak powiedziałam, że wymyślamy coś czy to się komuś podoba, czy nie no to to wprowadzamy. Nie ta opcja.

Cała rozmowa z zastępcą prezydenta Rybnika:

Rozmawiał Arkadiusz Żabka.

Więcej wywiadów z porannymi gośćmi Radia 90, znajdziesz TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023