Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Książkomat w każdej dzielnicy. Nowa usługa raciborskiej biblioteki

Facebook Twitter

Zajęty cały dzień? Godziny pracy pokrywają się z godzinami otwarcia biblioteki? Zamów książki – odbierz w paczkomacie! Raciborska biblioteka uruchomiła specjalną usługę – „Książka w paczkomacie”. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw nowym potrzebom swoich czytelników.

Fot. pixabay.com

Paczkomaty są dostępne 24 godziny na dobę i rozsiane na terenie całego Raciborza. Dzięki temu niespodziewane nadgodziny lub inne komplikacje nie staną na drodze odbioru oczekiwanych książek. Usługa jest bezpłatna i skorzystać z niej mogą wszyscy czytelnicy biblioteki. Jednorazowo – do jednej paczki – można zamówić 5 egzemplarzy. Dostawę w paczkomacie realizują wszystkie filie i oddziały biblioteki.

Jak to działa?

  • Zamów książki przez katalog biblioteczny i skontaktuj się z biblioteką (mail lub telefon) w sprawie wysyłki do paczkomatu. Do nadania paczki będziemy potrzebować twojego maila i numer telefonu oraz numer wybranego paczkomatu.
  • Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez czytelnika paczkomatu firmy InPost sp. z o.o., na terenie Raciborza i powiatu raciborskiego.
  • Termin dostarczenia zbiorów do paczkomatu wynosi zazwyczaj do 3 dni roboczych od przygotowania zamówienia. O terminie odbioru paczki z paczkomatu powiadamia InPost e-mailem/sms-em.
  • Zwroty zbiorów wypożyczonych i dostarczonych do paczkomatów przyjmowane są wyłącznie w placówkach bibliotecznych (nie ma możliwości zwrotu zbiorów przez paczkomat).

Pełen regulamin usługi „Książki w paczkomacie” na stronie biblioteki.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj