Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kup, sprzedaj, wymień się! Wracają Targi Staroci w Cieszynie

Facebook Twitter

Po przerwie na cieszyński Rynek wracają Targi Staroci. Kolekcjonerzy i wielbiciele starych przedmiotów spotkają się 2 maja. Organizatorem wydarzenia jest Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Cieszyński Klub Hobbystów.

Poprzednie targi odbyły się w październiku ubiegłego roku. Kolejne edycje (listopad-kwiecień) miały się odbywać w Domu Narodowym, jak miało to miejsce w poprzednich latach, ale ich organizację skutecznie uniemożliwiły wprowadzone przez Rząd RP obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Zapewne po tak długiej przerwie kolekcjonerzy i pasjonaci starych przedmiotów jeszcze chętniej zawitają na cieszyński Rynek w pierwszą niedzielę maja, by w godzinach 8.00–14.00 pohandlować lub powymieniać się wartościowymi eksponatami. Zachęcamy do odwiedzenia stoisk!

Zarówno wystawców, jak i uczestników wydarzenia zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który znajdziecie TUTAJ. UWAGA! Wydarzenie odbędzie się, jeśli na jego organizację pozwolą obowiązujące na dzień wydarzenia obostrzenia w związku z epidemią.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj