Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Co dalej ósmoklasisto i maturzysto? Targi edukacji w Rybniku jak zwykle w pierwszy dzień wiosny

Facebook Twitter

Targi edukacji w Rybniku, odbywają się co roku przy okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Młodzież kończąca szkoły podstawowe z ofertą szkół średnich może się zapoznać w rybnickiej Budowlance. Na kampusie natomiast - Dzień Otwarty w filii Uniwersytetu Ekonomicznego.

Targi Edukacji w Rybniku

Pierwszy dzień wiosny – na wagary idziemy na Targi Edukacji w Rybniku

Jaką szkołę średnią i jaką uczelnię wybrać ? Odpowiedź na te pytania będzie można poznać już jutro (21.03.) podczas Targów Edukacji w Rybniku. Odbędą się one w dwóch miejscach. W Zespole Szkół Budowlanych przy ulicy Świerklańskiej, gdzie ósmoklasiści będą mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych oraz w filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku na kampusie, połączonych z Dniem Otwartym uczelni. Mówi profesor Tomasz Zieliński z UE w Rybniku:

Tomasz Zieliński: Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z nauczycielami. Jak co roku, wykorzystujemy pierwszy dzień wiosny i wspólnie z miastem organizujemy dzień otwarty.

W planach ciekawe warsztaty dotyczące między innymi tego ile zarabiają producenci Wiedźmina, dowiemy się jak zarządzać pieniędzmi, oraz tego że rachunkowość może być uniwersalnym językiem biznesu.

Ofertę rybnickich szkół ponadpodstawowych znajdziesz także TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj