Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Michał Bajor zagra charytatywnie w Cieszynie

Facebook Twitter

Po raz kolejny będzie można wesprzeć samotne matki czy osoby bezdomne będące pod opieką Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" z Cieszyna.

W najbliższą sobotę (06.10.) w Teatrze im. Adama Mickiewicza koncert Michała Bajora. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na potrzeby podopiecznych stowarzyszenia:

Jako stowarzyszenie od ponad dwudziestu dwóch lat na terenie Cieszyna prowadzimy placówki, które zajmują się głównie pomocą osobom tym, które się do nas zgłaszają. Są to samotne matki m.in. osoby bezdomne, osoby dotknięte przemocą w rodzinie, albo potrzebujące wsparcia psychologa, czy prawnika – mówi Magdalena Bosowska ze Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem”.

Radio90: Tych osób przybywa?

Z roku na rok tak coraz więcej w pomocy ambulatoryjnej i w pomocy takiej całodobowej. Widzimy wzrosty statystyczne u nas. Jest to dobre, bo widzimy, że to, co robimy, przynosi taki efekt, że ludzie chcą, potrzebują i wiedzą, że tu dostaną dobrą ofertę, usługę, pomoc – dodaje Magdalena Bosowska ze Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem”.

Dodajmy, że rocznie z bezpośredniego wsparcia stowarzyszenia korzysta blisko 5000 osób.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj