Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Multikino Rybnik ENEMEF: Noc MEGAHITÓW

Facebook Twitter

Multikino Rybnik zaprasza na kolejną imprezę z cyklu ENEMEF. Tym razem czas na Noc Megahitów. To maraton, którego nie można przegapić. Pokazane zostaną cztery filmy, które zawładnęły masową wyobraźnią, zebrały w kinach wielomilionową publiczność i zdobyły rzesze fanów na całym świecie.

Te produkcje to majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych, ale także wciągające historie z doskonałą obsadą i poruszającą muzyką:

  • premierowo JURASSIC PARK w wersji 3D,
  • długo wyczekiwany HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ,
  • obie części filmu HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI, czyli ostatnie ekranizacje serii bestsellerowych powieści J.K. Rowling (część pierwsza w 2D, część druga w 3D)

Początek maratonu o godzinie 22.00. Przewidywane zakończenie o godzinie 8.00.

W Radiu 90 KONKURS, w którym można wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na ENEMEF. Wystarczy do piątku, do godziny 12.00 wysłać do nas konkursowego maila. By powalczyć o nagrodę trzeba napisać i krótko uzasadnić, jaki film, Waszym zdaniem, koniecznie trzeba zobaczyć w 2013 roku. Wasz wybór może być umotywowany na różny sposób, zwłaszcza, że niekoniecznie muszą to być tegoroczne premiery. Być może w tym roku przypada rocznica Twojej pierwszej randki w kinie i musisz zobaczyć film, który wtedy widziałeś? Może jest film, który zawsze chciałeś zobaczyć, a do tej pory nie miałeś okazji? MUST WATCH 2013 – oto nam chodzi. Na Wasze propozycje czekamy do piątku do godziny 12.00. Mail należy wysłać na adres konkurs@radio90.pl. W treści, poza konkursową propozycją, należy wpisać Wasze imię, nazwisko i numer telefonu! Powodzenia!

JURASSIC PARK 3D

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ

HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI cz. I

HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI cz. II

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2020