Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Najbliższe wydarzenia w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Facebook Twitter

Będzie muzycznie, artystycznie i filmowo. Sprawdźcie co zaplanowano w kolejnych dniach.

15.03. godz. 18.00: Koncert symfoniczny PSM „Mistrzowskie interpretacje dzieł koncertowych”. Wystąpią: Adam Mokrus – skrzypce i Orkiestra Symfoniczna Szkoły Szafranków pod dyr. Andrea Di Mele (Włochy). W programie: M.Ravel – rapsodia koncertowa z „Tzigane”, A Dvořák – IX symfonia e-moll „Z nowego świata”. Współorganizator: PSM I i II st.w Rybniku.

16.03. godz.18.30: ”Iluminacje” – wernisaż wystawy grafiki cyfrowej autorstwa Jadwigi Mitko-Rudź. Galeria Sztuki, wystawa potrwa do 17.04, wstęp wolny.

17.03. godz. 19.00: Dzień św. Patryka z Carrantuohill i Gośćmi: zespół Carrantuohill rozpoczyna właśnie 30 rok swojej pracy artystycznej i jak co roku zaprasza na rybnicki koncert z okazji Dnia Św. Patryka, w którym udział potwierdziło już kilku znakomitych artystów. Tym razem gośćmi „zielonego koncertu”, tworząc fuzję różnych gatunków muzycznych będą: Zespół Wokalny 6 na 6, Jakub Więcek, Piotr Tłustochowicz, Sławek Tatera oraz formacja taneczna Salake.

20.03. godz. 13.00: Kino Seniora: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (2017): Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków. Seanse dla seniorów odbywają się zawsze w poniedziałki o godz. 13.00. Uczestniczyć w nich mogą wszystkie osoby zainteresowane, niezależnie od tego, czy są Seniorami i legitymują się Kartą Seniora. Od 2016 roku, kiedy powstało Kino Seniora co tydzień wyświetlane jest dobre kino, od bieżących nowości („La la land” już w marcu!!) do klasyki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj