Od zwycięstwa zaczęli play-offy hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie

Wczoraj (24.02.) na własnym lodzie pokonali Podhale Nowy Targ 2:0. Co ciekawe gole na wagę cennego zwycięstwa strzelili wychowankowie jastrzębskiego klubu - Dominik Paś i Kamil Wałęga.

Pierwszy trafił w 8. minucie spotkania Paś, ale gol zaliczony został dopiero 3 minuty później gdy gra została zatrzymana a sędzia poprosił o analizę wideo. W drugiej tercji gole nie padły a wynik ustalił w trzeciej odsłonie gry Wałęga. JKH GKS prowadzi w ćwierćfinale z Podhalem 1:0, dziś (25.02.) mecz numer 2.

Przypomnijmy rywalizacja toczy się do czterech wygranych spotkań.

JKH GKS Jastrzębie – Podhale Nowy Targ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

1:0 Paś (Bryk, Górny) 7:31
2:0 Wałęga (Paś, Klimiczek) 46:36 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Bryk, Górny, Kasperlik, Rac, Sawicki – Klimiczek, Kostek, Urbanowicz, Hovorka, Phillips – Jass, Horzelski, Wałęga, Sołtys, Paś – Michałowski, Sevcenko, Ł. Nalewajka, Wróbel, R. Nalewajka.

Strzały: 34 – 22 Kary: 8 min – 8 min