Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Toruniu! Jeszcze są szanse!

Facebook Twitter

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali trzeci ćwierćfinałowy mecz z Toruniem. Stan rywalizacji na ten moment to 2:1 dla torunian, ale walka toczy się do czterech zwycięstw.

JKH GKS Jastrzębie
fot. jhk.pl

Do trzech razy sztuka. Po dwóch porażkach u siebie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali trzeci ćwierćfinałowy mecz rywalizacji z Energą Toruń. Wygrali po dogrywce 2:1. Zwycięstwo tym cenniejsze, że odniesione na lodowisku rywala.

Wynik meczu otworzył w 13  minucie Filip Starzyński, który swoim strzałem zaskoczył bramkarza Energii, torunianie wyrównali jednak dwie minuty później. W dalszej części gry, zarówno w drugiej jak i trzeciej tercji, gole już nie padły, choć gra była bardzo zacięta a szans na podwyższenie wyniku nie brakowało. Dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry świetnym strzałem popisał się obrońca JKH GKS-u, Kamil Górny, który zdobywając „złotego gola” dał wygraną swojej drużynie.

Tym samym w rywalizacji do czterech wygranych torunianie prowadzą, ale już tylko 2:1. Czwarty mecz dzisiaj (06.03) ponownie w Toruniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024