Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odkryj tajemnice skarpetek z raciborską biblioteką

Facebook Twitter

Co dzieje się z zagubionymi w czasie prania skarpetkami? Raciborska biblioteka zaprasza 18 listopada wszystkie małe i duże dzieci na spotkanie online z Justyną Bednarek – autorką bestsellerowej serii „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Justyna Bednarek

Romanistka, dziennikarka i redaktorka. Jako pisarka dla dzieci debiutowała powieścią „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, która głosami czytelników wygrała konkurs Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” 2015, a także zdobyła Nagrodę Literacką m.st. Warszawy 2016. Jej kolejne książki również zostały dostrzeżone przez różne gremia jurorskie. Wydany przez Bajkę „Pan Kardan i przygoda z vetustasem” otrzymał w 2018 roku Koziołka Matołka – czyli Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego. „Babcocha” znalazła się też Liście Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium. Autorka mieszka na warszawskich Bielanach, w małym domku, którego strzegą trzy smoki, przez niektórych uważane za psy oraz kury rasy sussex: Sherelock i Watson.

Spotkanie odbędzie się w środę 18 listopada o godz. 9.00 na platformie Clickmeeting.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj