Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

OFFO Festiwal w Jastrzębiu-Zdroju zbliża się wielkimi krokami

Facebook Twitter

Jastrzębie-Zdrój już teraz oferuje przedsmak nadchodzącego Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej – OFFO Festiwalu. Chociaż oficjalne wernisaże odbędą się dopiero za jakiś czas, miłośnicy fotografii mają już teraz możliwość zapoznania się z kilkoma wystawami.

OFFO Festiwal
fot.UM Jastrzębie

Dwie wystawy można już teraz podziwiać w Parku Zdrojowym oraz w Galerii „Zdrój”. Jak informują organizatorzy, w sumie w ramach OFFO Festiwalu w Jastrzębiu-Zdroju zaprezentowanych zostanie 11 wystaw.

fot.UM Jastrzębie

Poza plenerową ekspozycją w Parku Zdrojowym, większość z nich znajdzie swoje miejsce w galeriach: „Ciasna”, „Epicentrum”, „Magazyn 22” oraz „Pod Sową” w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Ale to nie wszystko. Jastrzębskie szkoły również zamienią się w galerie sztuki. Fotografie wykonane techniką otworkową pojawią się w SP nr 4, SP nr 6 oraz w SP nr 12.

Oficjalny start tegorocznego OFFO Festiwalu w Jastrzębiu-Zdroju zaplanowany jest na 27 października. Wystawy będą dostępne dla odwiedzających przez ponad miesiąc, aż do końca listopada

– zapewnia Witold Englender, organizator OFFO Festiwalu.

fot.UM Jastrzębie

W tym roku OFFO Festiwal odbywa się już po raz dziesiąty. Łącznie w ramach festiwalu odbędzie się kilkadziesiąt wystaw w całym kraju, a nawet za granicą, w czeskiej Karwinie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj