Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Old Love” na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury

Facebook Twitter

W niedzielę (9.11.) o godzinie 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl z gwiazdami szklanego ekranu w rolach głównych. Wystąpią m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Artur Barciś.

„Old love” to wdzięczna komedia, która opowiada o miłości, lęku i poszukiwaniu szczęścia. To pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. „Old Love” to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.

Norm Foster napisał ponad czterdzieści sztuk teatralnych wielokrotnie wystawianych na scenach profesjonalnych teatrów. Najpopularniejsze komedie Norma Fostera to: „Mending Fences”, „The Love List”, „The Long Weekend”, „Bedtime Stories”, „Kiss the Moon”, „Kiss the Sun”. W Polsce w Teatrze Komedia w Warszawie zrealizowano dwie sztuki: „Ostrą jazdę” i „Premierę”. Komedie Norma Fostera znane są z lekkiego humoru oraz umiejętnego odwzorowania w bohaterach zwykłego człowieka i jego trosk w sposób tak wiarygodny, że mogą niekiedy służyć nam za lustro.

Autor: Norm Foster
Przekład: Mirosław Połatyński
Reżyseria: Andrzej Chichłowski
Scenografia: Krzysztof Kelm
Opracowanie muzyczne: Jan Królikowski
Obsada: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Artur Barciś, Paweł Domagała/Mateusz Banasiuk, Zuza Grabowska/Barbara Kurdej-Szatan

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj