Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Orkiestra Dęta KWK Borynia świętuje jubileusz. Odbierz bilety na koncert!

50 wejściówek na 50-lecie Orkiestry Dętej KWK Borynia. Jubileuszowy koncert już w piątek (08.09.) w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu.

Orkiestra Dęta KWK Borynia
fot. screen YT/Rafał j

Szacowany czas czytania: 00:40

Na scenie muzycy wystąpią w towarzystwie zaproszonych gości: to będą artyści znani z polskiej sceny muzycznej, znakomici instrumentaliści oraz wokaliści, ale ich nazwiska są owiane tajemnicą. Ma to być niespodzianka dla wszystkich, którzy w piątek (08.09) będą mieli ochotę wspólnie świętować z górniczą orkiestrą.

W programie utwory muzyki rozrywkowej, filmowej, ścieżki znane z musicali. Początek koncertu o 18.00. W jastrzębskim MOK-u czekają darmowe bilety, więc kto pierwszy ten lepszy!

Może Ciebie zainteresuje:

Czytaj także:

REKLAMA