Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Oszuści atakują, podszywają się także pod pracowników urzędu

Facebook Twitter

Oszuści atakują i podając się za urzędników osoby oferują różnorodną pomoc w załatwieniu dotacji z programu „Czyste Powietrze” oraz innych programów pomocowych.

Oszuści atakują
Fot. cieszyn.policja.gov.pl

Oszuści atakują, ostatnio podszyli się pod krzyżanowickich urzędników. Do Urzędu Gminy dotarły informacje o podejmowanych próbach wyłudzenia, oszustwa, nakłaniania do podpisywania pełnomocnictw przez reprezentantów różnych firm. Podające się za urzędników osoby oferują różnorodną pomoc w załatwieniu dotacji z programu „Czyste Powietrze” oraz innych programów pomocowych. Tymczasem jak słyszymy od prawdziwych urzędników, Gmina Krzyżanowice nie prowadzi współpracy z żadną z podobnych firm. W przypadku kontaktu z osobą podającą się za pracownika Urzędu Gminy należy poprosić o okazanie upoważnienia Wójta Gminy Krzyżanowice. Dodajmy, że w ostatnim czasie uruchomiono tu bezpłatny Punkt konsultacyjny.

Gmina Krzyżanowice, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców otworzyła Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w Krzyżanowicach przy ulicy Głównej 82, w którym mieszkańcy mogą uzyskać BEZPŁATNIE informacje oraz pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości można kontaktować się pod numerem telefonu Urzędu Gminy Krzyżanowice: 32 419 40 50 wew. 142, 133, 154.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024