Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pokazy podczas Alter Sport Festiwal w Rybniku wydarzeniem 2019 roku?

Facebook Twitter

Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, show naładowane pirotechniką i muzyką. Tak o swoich wydarzeniach mówi Sfera Sportu z Rybnika, to oni przygotowali w ubiegłym roku pokazy na Alter Sport Festiwal w rybnickim Kamieniu. Projekt Sound of Gravity został nominowany w konkursie na najlepsze wydarzenie 2019 roku!

Dawid Godziek (foto A. Glosowic)/ mat.prasowe

To nagrody przyznawane w prestiżowym plebiscycie przez branżę eventową w Warszawie! Rybnicka Sfera Sportu ma szansę na wyróżnienie, o którym mogą też zdecydować internauci w specjalnym głosowaniu. To głosowanie do czwartku (16.01.), wystarczy wejść TUTAJ!

Przypomnijmy, byliśmy patronami medialnymi wydarzenia na terenie ośrodka w Rybniku- Kamieniu, gdzie pod koniec sierpnia ubiegłego roku można było oglądać ewolucje w powietrzu. Najlepsi zawodnicy z Polski i zagranicy pokazali ekstremalne skoki na rowerach, hulajnodze i rolkach, to właśnie było widowisko Sound of Gravity. Do udziału w pokazach zaproszeni zostali najwięksi mistrzowie sportów ekstremalnych z trzech kontynentów. Wystarczy tutaj wymienić takie nazwiska jak Dany Torres (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia), Alastair Sayer (RPA) czy bracia Dawid i Szymon Godziek z Polski.

Przypomnijmy zdjęcia z Alter Sport Festiwal 2019:

W roku 2019, Sfera Sportu zorganizowała trzy przystanki cyklu: na stadionie Arena Lublin, w niezwykle urokliwej Ustce. Część rowerową widowiska można było zobaczyć także w Rybniku podczas Alter Sport Festiwal!

Zagłosujecie?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2020