Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Potrącono 85-latka. Ranny rybniczanin został przewieziony do szpitala [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na ulicy Raciborskiej w Rybniku. 41-letni kierujący skodą, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 85-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala. Po raz kolejny apelujemy do kierowców o rozwagę, szczególnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowań, przejść dla pieszych i przystanków autobusowych.

fot.http://rybnik.slaska.policja.gov.pl/

Do wypadku doszło dzisiaj (12.01.), około godziny 10.45 na oznakowanym przejściu dla pieszych w Rybniku przy ulicy Raciborskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni kierujący samochodem osobowym skręcając z ulicy Wiejskiej w Raciborską, potrącił 85-letniego mieszkańca Rybnika, który przechodził z jego prawej strony na lewą. W wyniku potrącenia mężczyzna z urazem głowy i kręgosłupa trafił do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają rybniccy śledczy.

fot.http://rybnik.slaska.policja.gov.pl/

Wcześniej pisaliśmy:

Potrącenie pieszego w Rybniku. Do wypadku doszło dziś (12.01.) przed godziną 11.00 na ulicy Raciborskiej obok galerii handlowej. 41-letni kierowca skody najechał na przechodzącego po pasach 85-latka.

Ranny rybniczanin z urazem głowy i kręgosłupa został przewieziony do szpitala.

W rejonie skrzyżowani ulic Raciborska-Wiejska mogą być wciąż problemy z przejazdem

– informuje policja.

Mundurowi proszą o ostrożność i rozwagę na drogach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj