Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powiatowy Rajd Rowerowy w najbliższą niedzielę. Najpierw 31 km na dwóch kółkach, potem festyn

Facebook Twitter

Powiatowy Rajd Rowerowy startuje w Wodzisławiu Śląskim w najbliższą niedzielę. Uczestnicy mają do pokonania 31 km na dwóch kółkach. Trasa biegnie przez Turze Śląską, Gorzyce, Bełsznicę, Syrynie, Zawadę aż do Pszowa. Dasz radę?

Fot. powiatwodzislawski.pl

To już teraz, w najbliższą niedzielę! Powiatowy Rajd Rowerowy przed nami i pod patronem Radia 90. Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do kibicowania uczestnikom wyścigu. Peleton będzie można spotkać na drogach naszego regionu pomiędzy godziną 11, a 14.30. Start zaplanowano przy Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim, czyli przed miejscowym MOSiR-em. Potem kolarze pojadą w stronę Turzy Śląskiej, Gorzyc, Bełsznicy. Dalej przejadą przez Odrę, Buglowiec, Syrynię, Zawadę i do Pszowa.

W Pszowie, na terenie Placu Jordanowskiego, o godzinie 14, rozpocznie się Festyn Rowerowy.  W ramach festynu odbędą się konkurencje sportowe z nagrodami, animacje dla dzieci, występy artystyczne i koncerty muzyczne. O godzinie 15:15 wystąpi Duet Pyjter i Verka, o godzinie 16:30 Duet Karo, o 18:00 swój występ rozpocznie zespół FLAME.

Podczas festynu będzie też można korzystać z darmowych dmuchańców dla dzieci.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj