Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przed nami kolejna edycja Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania

Facebook Twitter

W poniedziałek (4.12.) rusza Jarmark Bożonarodzeniowy, w środę (6.12.) wspólne witanie Mikołaja. Przed nami kolejna edycja Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania. Będą koncerty, pokazy, specjalne atrakcje dla dzieci. Na finał wspólna "wigilijka" oraz koncerty Antka Smykiewicza i zespołu Skaldowie. Czas na Twoją Miejscowość i Rybnik w świątecznym klimacie.

Do udziału w Rybnickim Bożym Narodzeniu i Kolędowaniu zaprasza prezydent Rybnika Piotr Kuczera:

To już tradycja, że przed świętami w centrum Rybnika organizowane są koncerty, pokazy, jarmark świąteczny, jest też wspólna Wigilia wszystkich mieszkańców, co roku w mieście czuć wyjątkowy klimat. Posłuchajcie, jak było poprzednio:

Specjalne spotkanie ze Św. Mikołajem, śnieżna kolejka, koncert Celebrate Gospel z Wielkiej Brytanii, Skaldowie, Antek Smykiewicz, Gwardia Gryfa, śnieżna kula, smakołyki na jarmarku, liczne warsztaty i wiele innych atrakcji! W poniedziałek (4.12.) startuje Rybnickie Boże Narodzenie i Kolędowanie.

-mówi Julia Wójcik, kierownik Biura Kultury w rybnickim magistracie.  6 grudnia najmłodsi rybniczanie będą mogli spotkać się z wyjątkowym gościem:

Wśród pachnących lasem choinek, aromatów świątecznych potraw i czekoladowych pierników na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji. Zbliża się czas Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania. Pierwsza potężna porcja przedświątecznych atrakcji w Rybniku w sobotę, 9 grudnia:

Sobota 9 grudnia na rynku w Rybniku będzie bardzo atrakcyjna– zapowiada Julia Wójcik, kierownik Biura Kultury w rybnickim magistracie:

Kolejnym ważnym dniem, w trakcie Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania jest niedziela, 17 grudnia:

Warsztaty wokalne, tworzenia świątecznych kartek, ozdób i dekoracji okiennych, a także warsztaty lalkarskie. Warto w grudniu odwiedzić punkt Halo!Rybnik:

O szczegółach Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania mówiła Julia Wójcik z Biura Kultury w rybnickim Urzędzie Miasta.

Nie dać się zakupowemu szaleństwu, ale przeżyć święta w radości i zdrowiu. To słyszymy od mieszkańców Rybnika. Pytaliśmy ich czy już czekają na Rybnickie Boże Narodzenie i Kolędowanie.

Czego życzyć Rybnikowi na święta? Prezydent miasta Piotr Kuczera nie ma wątpliwości:

– mówił w Radiu 90 prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj