Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przez Dubaj do Japonii. „Podróże w nieznane” w Żółtym Młynku

Facebook Twitter

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza na „Podróże w nieznane” w Żółtym Młynku. Przez Dubaj do Japonii wraz z Ewą Król będzie można wybrać się już 28 lipca o godz. 19.00.

Japonia - fot. Ewa Król

Japonia zaciekawiła mnie z powodu kontrastów, to tutaj najnowsze technologie spotykają się z tradycją, widać to na ulicach, gdzie można spotkać młodych ludzi wyposażonych w najnowszą elektronikę, ubranych w kimona. Dla większości ludzi ten kraj znany jest z samurajów i gejsz, sushi, sake oraz mangi.

-informuje Ewa

Japonia fot.Ewa Król

Zapraszam na spotkanie podczas, którego opowiem moje spostrzeżenia z wizyty w tym niezwykłym kraju, gdzie miałam okazję podróżować shinkansenem, kosztować japońskiej kuchni oraz zobaczyć parę niezwykłych miejsc, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie jak muzeum w Hiroszimie, czy zamek Białej Czapli w Himeji.

– dodaje.

Japonia fot.Ewa Król

Ewa Król – Rybniczanka od urodzenia, kocha podróże te małe i te duże, trudno ją zastać w domu, kiedy tylko czas jej pozwala, to wyrusza w drogę i tak zjeździła już spory kawałek świata. Drugą jej pasją jest fotografia. Z każdej podróży przywozi pamiątkowe zdjęcia, które później może oglądać godzinami.

Japonia fot.Ewa Król

Wstęp wolny, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne jest limit miejsc! Rezerwacji na spotkanie prosimy dokonywać SMS-em pod nr tel. 512 237 008. Należy mieć ze sobą maseczkę (lub alternatywne zakrycie ust i nosa), mile widziane osoby spokrewnione, wtedy nie trzeba będzie zachowywać dystansu.

Galeria:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj