Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pszów: zatrzymana ona, zatrzymany on….

Facebook Twitter

Mimo sądowego zakazu wsiadła za kierownice, a na dodatek była pod wpływem narkotyków. 31-latka została zatrzymana przez mundurowych z wodzisławskiej drogówki. Kłopoty ma też jej pasażer.

fot.wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Policjanci na ulicy Karola Miarki w Pszowie zatrzymali do kontroli drogowej audi. Okazało się, że 31-leatka z Rybnika kierowała samochodem pomimo dwóch sądowych zakazów. Dodatkowo badanie testerem wykazało w jej organizmie obecność narkotyków. Mundurowi w kontrolowanym samochodzie znaleźli dopalacze, które były własnością 36-letniego pasażera. Kobieta oraz jej znajomy zostali zatrzymani. Policjanci podczas przeszukania znaleźli w odzieży 36-latka kolejne dopalacze, z których można przygotować prawie 55 działek dilerskich tego narkotyku.

fot.wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Kobiecie została pobrana krew do dalszych badań. Odpowie za złamanie dwóch sądowych zakazów, za co grozi jej kara 5 lat więzienia. Jeśli badanie krwi potwierdzi, że kobieta kierowała pojazdem, znajdując się pod wpływem narkotyków, usłyszy dodatkowy zarzut. Natomiast jej znajomy usłyszał już prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Prokurator zastosował wobec mieszkańca powiatu rybnickiego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w wysokości 2 tysięcy złotych. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj