Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sklep fryzjerski online – szybkie zakupy najlepszych kosmetyków [materiał partnera]

Facebook Twitter

Dane statystyczne wskazują jednoznacznie, że popularność sklepów internetowych w naszym kraju stale rośnie. Przykładowo w I kwartale 2020 roku sprzedaż w sklepach internetowych wzrosła aż o 20%.

Dane statystyczne wskazują jednoznacznie, że popularność sklepów internetowych w naszym kraju stale rośnie. Przykładowo w I kwartale 2020 roku sprzedaż w sklepach internetowych wzrosła aż o 20%. Także sklepy z produktami kosmetycznymi odnotowały wzrost zainteresowania – ich strony odwiedziło aż o 40% więcej unikalnych użytkowników niż w I kwartale poprzedniego roku.

Co oferuje internetowy sklep fryzjerski?

Bardzo ważnym elementem asortymentu nowoczesnych sklepów fryzjerskich są oczywiście kosmetyki do włosów. Warto zaznaczyć, że sklepy fryzjerskie oferują produkty przeznaczone do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich – są to zatem kosmetyki najwyższej jakości, które bazują na nowoczesnych formułach i odznaczają się wysoką koncentracją składników odżywczych. Przez Internet możesz profesjonalne kosmetyki fryzjerskie zamówić wygodnie także do użytku domowego, mówi pani Alicja ze sklepu fryzjerskiego www.fryzomania.pl gdzie jest ponad 1000 profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Nie da się zaprzeczyć, że branża kosmetyczna bardzo dobrze wykorzystuje potencjał, jaki daje sprzedaż internetowa. W sklepach online oferowane są produkty wysokiej klasy, najczęściej w niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Raport PMR zakłada, ze w najbliższych pięciu latach sprzedaż w sklepach internetowych będzie obejmować aż 16% udziału rynku detalicznego kosmetyków różnego typu.

Zakup kosmetyków fryzjerskich – online czy stacjonarnie?

W naszym kraju bardzo popularne jest testowanie, oglądanie, porównywanie różnych produktów, w tym także kosmetyków, w sklepach stacjonarnych… i późniejszy zakup wybranego produktu w sklepie internetowym. Nie tylko odzież znanych marek, ale także sprzęt sportowy, obuwie i kosmetyki kupujemy w ten sposób. Dlaczego? Jak już wspomnieliśmy, sklepy internetowe oferują swoje produkty zwykle w bardziej atrakcyjnych cenach. To jednak nie wszystko. Za zakupami online przemawiają jeszcze inne argumenty.

Dlaczego internetowe sklepy fryzjerskie są tak chętnie odwiedzane?

Odwiedzenie drogerii lub stacjonarnej hurtowni fryzjerskiej nie tylko generuje dodatkowe koszty (wynikające z wyższych cen), ale także zabiera czas. A w dzisiejszym zabieganym świecie rzadko kto narzeka na nadmiar tego ostatniego. Szybkość, komfort, dostępność produktów, szeroki asortyment – to podstawowe argumenty, które przemawiają za zakupem w internetowych sklepach fryzjerskich. Bardzo często w sklepach online można nabyć produkty, które nie zawsze dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych. Ten fakt akurat można łatwo wytłumaczyć – nie zapominajmy o tym, że sklepy stacjonarne ograniczone są swoją powierzchnią. Nie zawsze jest po prostu miejsce na bardzo rozbudowany asortyment. Co więcej, w Internecie dostępne są kosmetyki ze starszych serii, które nadal cieszą się popularnością, jednak nie ma ich już w sklepach stacjonarnych.

Dostawa do drzwi lub do wybranego punktu

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem internetowych sklepów fryzjerskich jest dostawa – z reguły można zamówić kosmetyki pod swój adres lub do danego punktu odbioru. Wysyłka pocztowa, przesyłka kurierska, paczkomat – te formy dostawy cieszą się największą popularnością wśród klientów. Warto podkreślić, że możliwe są różne formy płatności: za pobraniem, przelewem tradycyjnym, blikiem itd. E-sklepy, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, starają się realizować zamówienie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Zakupy kosmetyczne online – coraz bardziej popularny trend

Wszystko wygląda na to, że internetowa sprzedaż kosmetyków będzie coraz częstszym wyborem. Pandemia koronawirusa zachęciła wiele osób, które wcześniej robiły zakupy stacjonarne, do zapoznania się z ofertą drogerii i sklepów fryzjerskich online. Wygoda zakupów, atrakcyjne akcje promocyjne, rabaty dla stałych klientów – to wszystko powoduje, że klienci wracają do sklepów internetowych, w których zrobili udane zakupy.
Pamiętajmy jednak, że atrakcyjne ceny i szeroki wybór to nie wszystko. Przed zrobieniem zakupów w sklepie fryzjerskim, z którego oferty dotąd nie korzystaliśmy, warto uprzednio sprawdzić jak jest on oceniany. Opinie znajdziesz chociażby na forach tematycznych. Zanim złożysz zamówienie, zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności danej firmy. Decydując się na złożenie zamówienia w profesjonalnym sklepie, możesz oczekiwać dobrej komunikacji na każdym etapie współpracy. Twoje pytania na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.

Domowa pielęgnacja włosów. Teraz to naprawdę proste!

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa spowodowały, że wiele osób musiało przerzucić się na pielęgnację skóry i włosów w warunkach domowych. Kiedy zamknięte zostały salony fryzjerskie i kosmetyczne, wzrosło zainteresowanie asortymentem drogerii i sklepów fryzjerskich działających w Internecie. Osoby, które nie wyobrażały sobie wcześniej dbania o swój wygląd bez regularnych wizyt w profesjonalnych salonach, zaczęły stosować wysokiej klasy produkty pielęgnacyjne w zaciszu domowym. Liczne promocje, szeroki wybór – to wszystko spowodowało, że sklepy z kosmetykami działające online zyskały wielu nowych klientów.
Co istotne, w sklepach fryzjerskich można kupić kosmetyki pielęgnacyjne i regenerujące, które wykorzystywane są w najlepszych salonach fryzjerskich. To produkty, które w stacjonarnych drogeriach i marketach nie są dostępne. Tym samym „wizyta” w internetowym sklepie fryzjerskim FRYZOMANIA otwarła wielu osobom zupełnie nowe możliwości pielęgnacyjne. Stawiając na profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, masz pewność, że dostarczasz swoim włosom najlepszych składników odżywczych. Robiąc zakupy online, oszczędzasz czas i pieniądze. Naprawdę warto!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj