Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Debata wyborcza w Radiu 90. Pięć dni, pięć miast, 10 kandydatów

Facebook Twitter

Debata wyborcza w Radiu 90. W najbliższy poniedziałek ruszamy z cyklem debat przed drugą turą wyborów samorządowych 2024. Przepytamy kandydatów na urząd prezydenta, burmistrza w pięciu miastach na prawach powiatu w naszym regionie. Jaki mają pomysł na miasto? Co chcą zrobić? Dowiecie się tylko z anteny Radia 90 i naszych mediów społecznościowych.

Debata wyborcza w Radiu 90

Debata wyborcza w Radiu 90

Za nieco ponad tydzień czeka nas druga tura wyborów samorządowych 2024. W wielu miastach i gminach naszego regionu dopiero idąc drugi raz do urn wyborczych mieszkańcy zdecydują kto będzie rządził ich małą ojczyzną przez najbliższe lata.

Radio 90 w największych miastach naszego regionu, w pięciu miastach na prawach powiatu, przeprowadzi debaty wyborcze. Startujemy już w najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia. Na pierwszy ogień: Cieszyn! Punktualnie o godzinie 8 na antenie Radia 90 oraz w na naszym profilu na Facebooku będzie można usłyszeć i zobaczyć rozmowę dwóch kandydatek na urząd burmistrza Cieszyna. W naszym studiu zasiądzie Gabriela Staszkiewicz i Joanna Wowrzeczka.

We wtorek oddamy antenę kandydatom na urząd prezydenta miasta Raciborza. To Dariusz Polowy i Jacek Wojciechowicz. Środa zarezerwowana jest dla Jastrzębia-Zdroju i Anny Hetman oraz Michała Urgoła.

W czwartek o swoim pomyśle na miasto Wodzisław Śląski opowiedzą dwaj kandydaci rywalizujący w tym mieście w II turze – Mieczysław Kieca i Dezyderiusz Szwagrzak.

Ostatni dzień przed ciszą wyborczą zarezerwowany jest dla Rybnika i Piotra Kuczery oraz Andrzeja Sączka.

Wszystkie debaty rozpoczną się w poszczególne dni ok. godziny 8. Od początku dyskusje kandydatów będzie można posłuchać na żywo, na antenie Radia 90 oraz zobaczyć na Facebooku Radia 90. Po ok. 10 minutach przeniesiemy się wyłącznie do internetu i tam będzie można wysłuchać całej debaty.

Wszystkie debaty poprowadzi Arkadiusz Żabka.

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024