Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To coś dla miłośników teatru. Pawłowickie święto teatru ”Melpomania”

Facebook Twitter

W najbliższy weekend (22-24.10.) rusza Pawłowickie święto teatru ''Melpomania''. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na spektakle adresowane do wszystkich miłośników teatru. W programie: ''Wielkie gorące szybkie puff'', Gdy przyjdzie sen'' i ''Kalejdoskop''.

Wielkie gorące szybkie puff

W piątek dzieci obejrzą spektakl ”Wielkie gorące szybkie puff” teatru Ateneum z Katowic, który opowiada o powstaniu wszechświata. Inscenizacja pokaże historię w sposób zabawny i zrozumiały nawet dla tych, którzy nigdy nie interesowali się astrofizyką. Przedstawienie otrzymało nominację do nagrody teatralnej Złota Maska 2020 w województwie śląskim w kategorii spektakli dla młodych widzów.

Gdy przyjdzie sen

Sobotni spektakl teatru Ludowego z Krakowa przeznaczony jest dla widzów dorosłych i starszej młodzieży. ”Gdy przyjdzie sen” dotyka sposobu odnajdywania się ze swoimi marzeniami w przestrzeni prowincjonalnego świata, gdzie wszyscy wszystko widzą i wiedzą. Czy ten świat jest sielanką czy więzieniem? Spektakl otrzymał nagrodę publiczności na 12. Katowickim Karnawale Komedii i wiele innych nagród.

Kalejdoskop

W niedzielę odbędzie się musical grupy musicalowej eM pt. ”Kalejdoskop”. Przedstawienie pokazuje świat z perspektywy młodych ludzi z ich problemami i radościami. Do tego taniec, kolorowe kostiumy i nieśmiertelne piosenki zespołu ABBA czyli przepis na udany wieczór.

Bilety na wszystkie spektakle są już dostępne w online oraz w kasie GOK.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj