Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Transmisja z Metropolitan Opera – WYGRAJ BILETY!

Facebook Twitter

Już w sobotę (26.10) o godzinie 18:55, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się transmisja z Metropolitan Opera w Nowym Jorku! Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie!

Transmisja z Metropolitan Opera w Nowym Jorku Opera na motywach skandalizującej XVIII-wiecznej powieści „Historia kawalera des Grieux i Manon Lescaut” Abbé Prévosta, która zainspirowała wielu artystów (m.in. również Pucciniego) do stworzenia oper, baletów i dzieł malarskich. Młoda i piękna Manon zakochuje się z wzajemnością w prostolinijnym kawalerze, ale nie potrafi zrezygnować z luksusowego życia, więc porzuca prawdziwą miłość na rzecz bycia utrzymanką bogacza. Historia kończy się tragicznie na bezdrożach Luizjany, gdzie Manon zostaje zesłana za prostytucję. W parę kochanków wcielą się Lisette Oropesa i Michael Fabiano, ale polska publiczność szczególnie oczekuje pierwszego występu w transmisji do kin z Met naszego wybitnego barytona Artura Rucińskiego w roli brata Manon – Lescauta.

W rolach głównych: Lisette Oropesa jako Manon, Michael Fabiano jako kawaler des Grieux, Carlo Bosi jako Guillot de Morfontaine, Artur Ruciński jako Lescaut, Brett Polegato jako de Brétigny, Kwangchul Youn jako hrabia des Grieux

—————————-

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Co należy zrobić?

->Daj znać w komentarzu kogo zabierzesz ze sobą!<-

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj