Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ukradł towar za niecałe 23 złote, po czym trafił do aresztu

Facebook Twitter

Raciborscy policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który w jednym ze sklepów przy ulicy Słowackiego ukradł artykuły spożywcze i słodycze na kwotę 22 złotych i 94 groszy.

ukradł

Jak ustalili, policjanci mężczyzna, będąc, na terenie marketu spożywczego w Raciborzu przy ulicy Juliusza Słowackiego, dokonał kradzieży artykułów spożywczych i słodyczy o wartości 22,94 złotego. Gdy chciał, opuścić sklep nie płacąc, za skradziony towar został ujęty przez pracownika ochrony. Wówczas złodziej, by uniknąć, odpowiedzialności karnej zaczął być agresywny, a wszystko po to, by pozostać w posiadaniu przywłaszczonego towaru. W pewnym momencie napastnik zaczął się również szarpać z pracownikiem ochrony.

Powiadomiony, o tym zajściu dyżurny raciborskiej komendy niezwłocznie wysłał mundurowych z prewencji. Policjanci po przybyciu na miejsce zatrzymali ujętego mężczyznę. Sprawcą kradzieży rozbójniczej okazało się 36-letni obywatel Ukrainy, który trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał już zarzut. Grozi mu nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj