Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ulubiony Numerek Comy w sobotę w Fundacji Elektrowni

Facebook Twitter

60 utworów - z tej puli zostaną wylosowane utwory, które usłyszymy podczas sobotniego (24.11.) koncertu Comy w Fundacji Elektrowni Rybnik. Jubileuszowy koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Jako support wystąpią zespoły: Grind oraz Underground.

Jesienna trasa koncertowa zespołu Coma, to okazja by wraz z łódzką grupą uczcić wspólnie 15 rok ich działalności. Z racji tak doniosłego wydarzenia muzycy przygotowali specjalny program. Coma wydała 4 albumy studyjne i wiele innych, zawierających łącznie około sześćdziesięciu odrębnych utworów, w kręgach bardziej wtajemniczonych znane i lubiane są również utwory niepublikowane na żadnym oficjalnym krążku. Zespół postanowił na tej trasie zdać się na los – tej jesieni wybór piosenek będzie należał do specjalnie zaprojektowanej maszyny losującej.

Aby przypomnieć muzyczną drogę zespołu, artyści przygotowali widowisko w formie loterii utworów, na każdym spotkaniu będzie można wylosować „ulubione numerki” z puli 60-ciu przygotowanych przez zespół, przez co każdy koncert będzie miał inną niepowtarzalną formę. Nie zabraknie historycznych dodatków, wspomnień, wzruszeń, ciekawostek i dobrego scenariusza, które podane w niezmiennym dla zespołu lekko teatralnym i mocno pożywnym rockowym sosie mogą dostarczyć okazji do spędzenia udanego jesiennego wieczoru i dobrej zabawy. Dodatkowo będzie to unikalna szansa by usłyszeć rzadko wykonywane przez zespół utwory, których nie było na koncertach od lat!

Coma – Na Pół

COMA – F.T.M.O.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2021